Nielegalnie sprzedawał pakiety telewizyjne po "promocyjnej" cenie. Grozi mu do 3 lat więzienia

Polska
Nielegalnie sprzedawał pakiety telewizyjne po "promocyjnej" cenie. Grozi mu do 3 lat więzienia
podkarpacka.policja.gov.pl
Mężczyzna oferował klientom najwyższe pakiety telewizyjne po "promocyjnej" cenie

41-letni mężczyzna znalazł swój sposób na biznes. Za pośrednictwem internetu udostępniał innym mieszkańcom setki płatnych kanałów telewizyjnych. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Mieszkaniec Białobrzegów udostępniał kilkudziesięciu osobom płatne kanały telewizyjne. Pobierał od swoich klientów opłaty i przesyłał im sygnał telewizyjny za pośrednictwem internetu. Osoby, które zakupiły "usługę" u 41-latka miały dostęp do najwyższych pakietów sieci telewizyjnych oferowanych przez jednego z nadawców satelitarnych.

 

ZOBACZ: Zbigniew Stonoga zatrzymany. Prokuratura czeka na jego wydanie

 

Sprawą zajęli się funkcjonariusze do walki z cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz policjanci z Łańcuta. W mieszkaniu oszusta policjanci odnaleźli sprzęt służący do rozsyłanie sygnału.  "41-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Mężczyzna będzie odpowiadał zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 5 lipca 2002r. o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. " - informuje podkarpacka policja. 

 

ZOBACZ: To był najlepszy rok w historii stacji Polsat News!

 

Za przestępstwo jakim jest sharing grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Odbiorców nielegalnego sygnału również czeka odpowiedzialność karna. 

dsk/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie