Wyjątkowe wybory Miss Polski. Galę pokaże Telewizja Polsat

Polska
Wyjątkowe wybory Miss Polski. Galę pokaże Telewizja Polsat
Polsat
Gala Miss Polski 17 stycznia w Telewizji Polsat

17 stycznia po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka! Jedna z 24 finalistek założy w Warszawie koronę Miss Polski. Galę finałową ma żywo pokaże Telewizja Polsat.

Podczas 31. finału Narodowego Konkursu Piękności zobaczymy 24 najpiękniejsze Polki z niemal wszystkich zakątków kraju, które staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2020. Wśród nich będzie 12 finalistek wybranych przez jury konkursu oraz 12 dziewczyn, które zdobyły największą ilość głosów w plebiscycie internetowym. Uczestniczki oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Nową królową ukoronuje ustępująca Miss Polski 2019 - Magdalena Kasiborska.

 

Występy znanych artystów

 

Takiego finału Miss Polski jeszcze nie było! Po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Co nie znaczy, że emocje będą mniejsze!

 

O wyjątkową atmosferę na gali Miss Polski zadba jeden z największych fenomenów polskiej muzyki ostatnich lat –  Kortez, który wykonaniem swoich przebojów "Hej wy" i "Z imbirem" zapewni tego wieczoru ogromny ładunek emocjonalny.

 

 

A niesamowicie pozytywna energia płynąca ze sceny podczas występu charyzmatycznego Pawła Domagały z jego wielkim hitem "Weź nie pytaj" i piosenką z najnowszej płyty "Wracaj" z pewnością udzieli się kandydatkom do korony oraz wszystkim widzom przed telewizorami.

 

 

Natomiast Anna Wyszkoni sprawi, że ten wieczór na zawsze pozostanie w sercach finalistek jako wspomnienie najpiękniejszych emocji. Dlatego do pokazu finalistek w sukniach ślubnych Violi Piekut wykona swój piękny utwór "Zapytaj mnie o to kochany".

 

 

Wśród innych artystów, którzy swoimi występami dodadzą mocy finalistkom i podgrzeją atmosferę konkursu, będzie była Miss Supranational 2011, przebojowa wokalistka Monika Lewczuk, która zaśpiewa covery największych hitów Dua Lipy - "Don’t Start Now" oraz "Levitating".

 

 

Same kobiety w jury

 

Podczas wyborów Miss Polski 2020 w jury zasiądą same kobiety! Fantastyczne i inspirujące, o wielkiej sile i wierze w swoje możliwości. Każda z nich może być wzorem do naśladowania.

 

Jedną z jurorek będzie Ewa Wachowicz, była Miss Polonia, III wicemiss świata na Miss World oraz laureatka Miss Świata Studentek na World Miss University, ale przede wszystkim kulinarny autorytet i producentka programów telewizyjnych.

 

 

W jury zasiądzie również Viola Piekut, ulubiona projektantka gwiazd, która podbiła ich serca sukniami przeznaczonymi zarówno na czerwony dywan jak i do ślubu.

 

 

Kandydatki oceniać będzie również Anna Wyszkoni, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która zanim osiągnęła sukces na scenie muzycznej była Miss Nastolatek w swoim regionie.

 

Kolejną jurorką będzie Joanna Liszowska, aktorka odnosząca sukcesy w produkcjach filmowych i telewizyjnych oraz na deskach teatru. Gwiazda serialu "Przyjaciółki", od ponad ośmiu lat wciela się w jedną z głównych ról w tym hicie Polsatu.

 

 

W gronie jurorek nie może zabraknąć byłych laureatek konkursu, które udowadniają, że możesz być Miss, a potem jeszcze osiągnąć dużo więcej. W Jury zasiądzie zatem Olga Buława, absolwentka prawa i Miss Polski 2018, na co dzień odpowiedzialna szefowa pokładu w polskich liniach lotniczych.

 

 

Kolejną jurorką będzie Katarzyna Krzeszowska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Miss Polski 2012, która realizuje swoje marzenia w branży modowej i prowadzi swój butik.

 

 

Kandydatki oceniać będzie również Magdalena Kasiborska, studentka kosmetologii i Miss Polski 2019. Właśnie kończy rok panowania, który z pewnością był inny niż jej poprzedniczek. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów, na szczęście nie wykluczyło to pomocy tym najbardziej potrzebującym, dlatego Magda brała udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez Biuro Miss Polski, między innymi "MISSja Święta" i "MISSja Mama".

 

 

Kolejną jurorką będzie Elżbieta Sawerska, absolwentka politologii i Miss Polski 2004. Jest autorką i producentką programów telewizyjnych. Została też propagatorką zdrowego i naturalnego stylu życia, znana między innymi jako prowadząca program "Ekologicznie" w Ipli.

 

 

Znany duet prowadzących

 

Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentują się w kilku pokazach, zobaczymy je między innymi: w kolekcji casual od Violi Piekut, strojach kąpielowych Self Collection, odzieży termicznej od Brubeck oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych od Violi Piekut. Uroczysta gala finałowa odbędzie się w tym roku w Warszawie w studiu Cyfrowego Polsatu.

 

Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży, finalistka Miss Polski 2005 dostała się do najlepszej dziesiątki ówczesnej edycji i z pewnością udzieli obecnym uczestniczkom cennych rad. Reżyserem gali Miss Polski 2020 będzie Joanna Majorkiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Telewizyjne show organizowane jest przez Nową Scenę a producentem jest Telewizja Polsat.

 

 

Transmisja 17 stycznia o godz. 20

 

Jaka będzie zwyciężczyni tegorocznej edycji Miss Polski? Która z dzisiejszych najpiękniejszych Polek dołączy do panteonu Miss Polski? Przekonamy się już 17 stycznia! Relacja na żywo o godz. 20:00 w Polsacie.

 

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz ekipy realizacyjnej zgrupowanie oraz finał konkursu odbędzie się bez publiczności i przy zachowaniu wszystkich zasad reżimu sanitarnego. Do pracy zostaną dopuszczone tylko osoby z wynikiem negatywnym testu na obecność koronawirusa.

red/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie