Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Sławomir Zapała w programie "Gość Wydarzeń"

Polska
Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Sławomir Zapała w programie "Gość Wydarzeń"
Polsat News
Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Sławomir Zapała w programie "Gość Wydarzeń"

W sylwestrowy wieczór gośćmi Bogdana Rymanowskiego były gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Sławomir Zapała wystąpią na żywo podczas największej domówki w Polsce.

Tegoroczny sylwester będzie inny z powodu pandemii koronawirusa. Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się na żywo z studiów Polsatu. Podczas największej domówki w Polsce wystąpi plejada gwiazd polskiej i zagranicznej estrady. 

 

O tym jak świętować nowy rok w czasie pandemii oraz o przygotowanych dla widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów niespodziankach ze swoimi gośćmi będzie rozmawiał Bogdan Rymanowski. 

 

Wideo: specjalny, noworoczny odcinek programu "Gość Wydarzeń"

  

Krzysztof Ibisz wyląduje helikopterem na dachu budynku Polsatu

 

Jak mówi Krzysztof Ibisz, prowadzący Sylwestrową Moc Przebojów, "chcemy, aby widzowie powitali Nowy Rok razem z nami".

 

ZOBACZ: Maryla Rodowicz specjalnie na Sylwestrowej Mocy Przebojów!

 

- Jak co roku będzie najlepsza taneczna muzyka, największe polskie gwiazdy, goście z zagranicy, wspaniali tancerze i tancerki, a Rafał Maserak będzie uczył tańczyć. W ten wyjątkowy wieczór pojawi się również Wróżbita Maciej, który będzie wróżył naszym widzom. Gwarantuję, że wraz z gwiazdami i prowadzącymi zapewnimy mnóstwo emocji i niezapomnianej zabawy! - zapewnił.

 

"Państwo stworzą tę imprezę" 

 

- Tęsknimy za publicznością - zaznaczył Krzysztof Ibisz. Zapewnił, że zabawa online będzie równie udana. - Będziemy widzieli jak wzajemnie się bawimy, to państwo stworzą tę imprezę, a my tylko pomagamy, dajemy tę technologię - mówił. 

 

Podczas największej domówki w Polsce wystąpią m.in. Doda, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, Daj to głośniej oraz Michał Szpak. Zaśpiewa także jedna z największych polskich diw operowych, Małgorzata Walewska, towarzyszyć jej będzie, i jego nazwisko to dla widzów niespodzianka, światowej sławy tenor. Początek imprezy o godz. 20:00 w Polsacie, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News i polsatnews.pl.

laf/ml/msl/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie