W bmw odkręcało się koło, wypadały śruby. Kierowca bez prawa jazdy [WIDEO]

Polska
W bmw odkręcało się koło, wypadały śruby. Kierowca bez prawa jazdy [WIDEO]
Kujawsko-pomorska policja
Podczas kontroli okazało się, że 53-latek nie ma uprawnień do kierowania w związku z powyższym na mężczyznę nałożony został mandat karny.

Patrol policjantów z grupy SPEED ze Świecia zauważył w okolicy bramek na autostradzie A1 nietypowo zachowujące się bmw. Lewe przednie koło pojazdu w czasie jazdy "wężykowało" i wypadały z niego śruby. Kierowca powiedział mundurowym, że koło mogło nie zostać właściwie dokręcone, gdy niedawno wymieniał opony. Po dokładniejszym sprawdzeniu okazało się, że 53-latek nie miał prawa jazdy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) pełnili służbę w niedzielę 13 grudnia w ramach grupy SPEED niedaleko bramek na autostradzie A1 w Nowych Marzach.

 

Obserwując wjeżdżające na autostradę auta funkcjonariusze zauważyli, że z przedniego lewego koła jednego z nich wypadają śruby.

 

ZOBACZ: 18-latek w bmw zderzył się z koparko-ładowarką

 

Mundurowi natychmiast ruszyli za bmw. Zatrzymany kierowca przyznał, że niedawno zmieniał opony i najprawdopodobniej to było przyczyną odkręcania się koła podczas jazdy - poinformował sierż. szt. Damian Ejankowski.

 

Podczas kontroli okazało się, że 53-latek nie ma uprawnień do kierowania. Na mężczyznę nałożony został mandat karny.

 

WIDEO: w czasie jazdy w bmw odkręcało się koło, wypadały z niego śruby

  

hlk/prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie