Awaria Messengera w Polsce. Komunikator szwankuje

Technologie
Awaria Messengera w Polsce. Komunikator szwankuje
Flickr/brett jordan
Awaria Facebook Messengera w Polsce

W czwartek 10 grudnia po godzinie 11:00 w Polsce pojawiły się problemy z popularnym komunikatorem Facebook Messenger. Użytkownicy nie mogli wysyłać i odbierać wiadomości.

Korzystający z Messengera zgładzają przede wszystkim problemy z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Na ten moment nie wiadomo, co spowodowało problemy. Już ponad 10 tys. osób zgłosiło awarię - Facebook pracuje nad usunięciem jej przyczyny. Problemy dotyczą zarówno wersji w przeglądarce, jak i na urządzeniach mobilnych. Awaria jest szczególnie dostrzegalna w przypadku prób wysłania zdjęć lub innych załączników.

 
Serwis downdetector pokazuje, że problemy rozpoczęły się po 11:00. Pojawiają się one losowo, możliwe, że niektórzy użytkownicy w ogóle ich nie doświadczą.
 
ZOBACZ: Cyberpunk 2077 z rekordem wszech czasów na Steamie

Awaria Facebooka dotyczy nie tylko Polski, ale również innych krajów w naszej części Europy (Węgry, Czechy, Słowacja), ale również w Belgii i w Paryżu oraz Londynie. 

Facebook Messenger to popularny komunikator internetowy stworzony przez Facebooka. Służy do wysyłania wiadomości tekstowych i multimedialnych. Wraz z komunikatorem WhatsApp, również należącym do Facebooka, to najpopularniejszy komunikator w Polsce.
zdr/ Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie