Kontrowersyjne interwencje. "Raport" o działaniach policji podczas protestów kobiet

Polska
Kontrowersyjne interwencje. "Raport" o działaniach policji podczas protestów kobiet
Polsat News
W "Raporcie" m.in. o działaniach policji podczas protestów kobiet

Po ostatnich głośnych protestach kobiet rusza fala krytyki pod adresem policji. Dlatego przez ostatnie tygodnie reporter "Raportu" przyglądał się temu, co dzieje się na ulicach Warszawy. W programie także o górnikach-ozdrowieńcach, którzy oddając osocze, ratują życie innym. Transmisja "Raportu" od g. 20:50 na antenie Polsat News.

Po ostatnich głośnych protestach kobiet rusza fala krytyki pod adresem policji. Dlatego przez ostatnie tygodnie reporter "Raportu" przyglądał się temu, co dzieje się na ulicach Warszawy.

 

Głos postanowił zabrać jeden z dowódców tak krytykowanych oddziałów prewencji. Inny informator z kolei zdradza kulisy policyjnych odpraw wydziałów kontterorystycznych przed marszami.


WIDEO: Reportaż Leszka Dawidowicza dziś o 20:50

 

Górnicy-ozdrowieńcy ratują życie innym

 
Górnicy na początku pierwszej fali pandemii byli najbardziej dotkniętą zakażeniem grupą zawodowa w kraju. Śląsk nazywany był wówczas "polską Lombardią", a Ślązacy byli omijani szerokim łukiem.
 
Ale "Brać Górnicza" nie raz pokazała, że z każdej, nawet z najtrudniejszej sytuacji, potrafi wyjść z twarzą. Teraz górnicy jako ozdrowieńcy ruszyli na pomoc chorym. Oddają osocze i namawiają też do tego innych.
 
WIDEO: Materiał Marka Sygacza o ogromnej górniczej solidarności dziś wieczorem w "Raporcie"
  
ac/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie