Śmierć pod gruzami - rocznica tragedii w Szczyrku. "Raport" o godz. 20:50

Polska
Śmierć pod gruzami - rocznica tragedii w Szczyrku. "Raport" o godz. 20:50
Polsat News
4 grudnia 2019 roku w wyniku wybuchu gazu pod gruzami zawalonego budynku zginęło osiem osób - czworo dorosłych i czworo dzieci.

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. 4 grudnia 2019 roku pod gruzami zawalonego budynku zginęło 8 osób - członków jednej rodziny. W szczerej rozmowie z Markiem Sygaczem Maria Kaim i Patrycja Kaim- Śnioch mówią o niewyobrażalnym bólu, cierpieniu i żałobie po stracie najbliższych. W przeddzień rocznicy dramatycznej katastrofy budowlanej "Raport" o 20:50 w Polsat News.

4 grudnia 2019 roku w wyniku wybuchu gazu pod gruzami zawalonego budynku zginęło osiem osób - czworo dorosłych i czworo dzieci. To była znana, lubiana i szanowana w Szczyrku rodzina. Tego tragicznego dnia Maria Kaim straciła syna, synową, troje wnuków i brata z żoną. Patrycja Kaim- Śnioch straciła rodziców i siostrzeńca.

 

W szczerej rozmowie z Markiem Sygaczem kobiety mówią o niewyobrażalnym bólu, cierpieniu i żałobie po stracie najbliższych, ukochanych osób.

  

Pandemia koronawirusa zamieniła się w epidemię dobra
 
W całej Polsce nie brakuje chętnych do pomocy. Wolontariusze pomagają seniorom jak mogą- dowożą jedzenie, środki czystości albo po prostu rozmawiają. Pomagają bezinteresownie, bo dobro zawsze wraca.
 
"Raport" o ogromnym zaangażowaniu i  poświęceniu dla innych w reportażu Cypriana Jopka.
  
 
pgo/ "Raport"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie