Jak nadrobić 20 lat życia? Historia Arkadiusza Kraski w "Raporcie"

Polska
Jak nadrobić 20 lat życia? Historia Arkadiusza Kraski w "Raporcie"
Raport
3 grudnia sąd zadecyduje o dalszym losie Arkadiusza Kraski

Sprawą Arkadiusza Kraski żyła cała Polska. W ubiegłym roku mężczyzna po blisko 20 latach wyszedł z więzienia, choć wciąż ciąży na nim zarzut podwójnego zabójstwa. 3 grudnia Sąd Apelacyjny w Poznaniu zdecyduje, czy umarza postępowanie czy przekazuje śledztwo ponownie do prokuratury. Jak nadrobić blisko 20 lat życia? "Raport" Magdaleny Gębickiej o 20:50 w Polsat News.

W maju 2019 roku - decyzją Sądu Najwyższego wyszedł z więzienia po prawie 20 latach, ale wciąż ciąży za nim zarzut podwójnego zabójstwa. Sprawą Arkadiusza Kraski żyła cała Polska.

 

3 grudnia Sąd Apelacyjny w Poznaniu może umorzyć postępowanie albo przekazać śledztwo ponownie do prokuratury. Dziennikarce "Raportu" Arkadiusz Kraska opowiedział o budowaniu relacji z synem, o żonie, z którą ślub wziął jeszcze w więzieniu, i o niepewności jutra.

 

"Raport" Magdaleny Gębickiej o 20:50 w Polsat News.

  

 

Cud narodzin w czasach pandemii

 

Poród w czasie pandemii koronawirusa to ogromny stres dla zdrowej kobiety. Obawy o dziecko są jeszcze większe, gdy kobieta jest zakażona. A ciężarnych z potwierdzonym Covidem przybywa.

 

ZOBACZ: (Nie)zamaskowani. "Raport" PN o koronasceptykach

 

Na początku pandemii były to pojedyncze przypadki, teraz jest ich znacznie więcej. O braku kontaktu z dzieckiem po porodzie, izolacji od bliskich Paulinie Rutkowskiej opowiedziały świeżo upieczone mamy. 

  

Oglądaj "Raport" od poniedziałku do piątku o 20:50 w Polsat News.

prz/ Raport
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie