Stowarzyszenia Obrońców Życia ogłosiło konkurs na... memy

Polska
Stowarzyszenia Obrońców Życia ogłosiło konkurs na... memy
Pixabay/Bgmfotografia
Memy mają pokazywać pozytywne podejście do obrony ludzkiego życia

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka w Krakowie ogłosiło konkurs dla młodzieży "Jestem pro-liferem. Jestem za życiem". Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży z całej Polski w wieku 14-18 lat. Memy pokazujące pozytywne podejście do obrony ludzkiego życia można nadsyłać do 22 listopada. Do wygrania są m.in. gry planszowe, książki i kalendarze pro-life.

"Pokaż w formie memu, czyli grafiki (zdjęcia/rysunku/szkicu...) wraz z krótkim hasłem przeznaczonej do udostępniania w mediach społecznościowych, pozytywne podejście do obrony ludzkiego życia. Pokaż, że jesteś za prawem każdego człowieka do życia" - zachęcają organizatorzy konkursu "Jestem pro-liferem. Jestem za życiem". 

 

Drastyczne zdjęcia będą odrzucane

 

Celem konkursu zorganizowanego przez Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka jest rozwijanie wśród młodzieży wrażliwości na piękno ludzkiego życia na każdym etapie jego rozwoju, a także kształtowanie wśród młodzieży postawy szacunku wobec osób słabszych: dzieci nienarodzonych i osób z niepełnosprawnością.

 

 

"Nadsyłane prace powinny mieć pozytywny przekaz i nie powinny zawierać drastycznych zdjęć ani opisów. Prace drastyczne (np. pokazujące ciało dziecka poddanego aborcji) zostaną zdyskwalifikowane i nie będą poddane ocenie" -  zaznaczają organizatorzy. 

 

ZOBACZ: Co Polacy sądzą o prawie do aborcji? Jednoznaczne deklaracje

 

Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej stowarzyszenia i na jego fanpage’u na Facebooku do 30 listopada 2020 r. Na laureatów i wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody: gry planszowe, książki i kalendarze pro-life.

dk/ KAI, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie