Samochód wpadł do wody. Nie żyją trzy osoby

Polska
Samochód wpadł do wody. Nie żyją trzy osoby
lublin112.pl
Samochód spadł ze skarpy, dachował kilkadziesiąt metrów i wpadł do zbiornika wodnego

Wypadek na lokalnej drodze w powiecie puławskim (woj. lubelskie). Samochód osobowy spadł ze skarpy, dachował kilkadziesiąt metrów i wpadł do zbiornika wodnego. Nie żyją trzy osoby.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek w miejscowości Kolonia Opatkowice w powiecie puławskim.

 

Zgłoszenie o wypadku strażacy otrzymali tuż po godz. 23:00 powiedział polsatnews.pl rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach mł. bryg. Grzegorz Buzała.

 

- Samochód Peugeot 307 wypadł z drogi, spadł ze skarpy, dachował kilkadziesiąt metrów i wpadł do zbiornika wodnego - przekazała polsatnews.pl podkom. Ewa Rejn-Kozak z KPP Puławy.

 

- Gdy dojechaliśmy na miejsce, zastaliśmy samochód leżący w wodzie, wystawały tylko koła i część podwozia - relacjonuje Buzała w rozmowie z polsatnews.pl.

 

ZOBACZ: Jechali motocyklem i mieli wypadek. Szpitale odmawiały przyjęcia rannych. Obaj zmarli

 

- Po wyciągnięciu auta z wody okazało się, że znajdują się tam trzy osoby bez oznak życia - dodał rzecznik strażaków. Mimo działań ratowniczych podjętych natychmiast przez zespół ratownictwa, lekarz pogotowia stwierdził zgon każdej z tych osób.

Rzeczniczka policji dodała, do zdarzenia doszło w nieoświetlonym miejscu drogi, a przyczyną wypadku mogła być nieznajomość trasy.

 

 

lublin112.pl

W wyniku zdarzenia zmarły trzy osoby - dwaj mężczyźni w wieku 18 i 19 lat oraz kobieta, której tożsamość jest jeszcze potwierdzana.

lublin112.pl

Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora. 

zdr/bas/emi/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie