Lubelskie: 8-letni chłopiec utonął w stawie

Polska
Lubelskie: 8-letni chłopiec utonął w stawie
Zdjęcie ilustracyjne/ Polsat News
Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14.

Do stawu położonego na jednej z posesji w gminie Kazimierz Dolny wpadł 8-letni chłopiec. Mimo długiej reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować. Jak donoszą lokalne media, to już kolejna tragedia w rodzinie zmarłego dziecka.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14.

 

- Gdy rodzice zauważyli, że chłopca nie ma w domu, natychmiast, wspólnie z mieszkającą w pobliżu rodziną, rozpoczęli poszukiwania. Chwilę później na sąsiedniej działce znaleziono chłopca w zbiorniku wodnym o głębokości około jednego metra – powiedziała w rozmowie z polsatnews.pl podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

 

Będzie sekcja zwłok

 

Mimo natychmiastowej i długiej reanimacji podjętej przez bliskich, a następnie przez przybyłych na miejsce policjantów, strażaków oraz zespół ratownictwa medycznego, życia dziecka nie udało się uratować.

 

ZOBACZ: Okradli karetkę pogotowia. Grozi im pięć lat więzienia

 

Prokurator zlecił sekcję zwłok zmarłego 8-latka. Ustalane są także dokładne okoliczności tragedii.

 

Jak podaje dziennikwschodni.pl, chłopiec od urodzenia nie mówił, więc nie był w stanie wołać o pomoc. Śmierć dziecka jest kolejnym w ostatnim czasie dramatycznym wydarzeniem w życiu rodziny - najstarszy z trójki synów przegrał niedawno w walkę z chorobą.

emi/jo/ polsatnews.pl, dziennikwschodni.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie