Najpierw pochmurno i mglisto, później słonecznie. Pogoda na weekend 7-8 listopada

Polska
Najpierw pochmurno i mglisto, później słonecznie. Pogoda na weekend 7-8 listopada
PAP/Łukasz Gągulski
W niedzielę chmurzyć się i padać będzie jedynie na północy i północnym wschodzie

W weekend pogoda będzie bardzo zróżnicowana. W sobotę spodziewamy się przeważającego zachmurzenia, gęstych mgieł, a miejscami także mżawki. W niedzielę niebo rozpogodzi się, a miejscami będzie bezchmurnie. Temperatura pozostanie wysoka.

Sobotni poranek będzie w wielu regionach kraju bardzo mglisty. Nastąpi ograniczenie widoczności do zaledwie 100-200 metrów. Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności podczas jazdy.
 
W ciągu dnia pochmurne niebo utrzyma się nad północnymi, wschodnimi i centralnymi województwami. Może padać mżawka. Mgły powinny ustąpić do godzin południowych, ale miejscami mogą zalegać przez większą część dnia.
 
twojapogoda.pl
 
Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 11 stopni na północnym wschodzie do 13 stopni na zachodzie i południu. Wiatr nie będzie nam dokuczać, ponieważ będzie słaby.
 
Niedziela słoneczna
 
W niedzielę chmurzyć się i padać będzie jedynie na północy i północnym wschodzie. Na pozostałym obszarze, po ustąpieniu gęstych, mgieł będzie bardzo słonecznie i bez opadów. Miejscami niebo powinno być wolne od chmur.
 
twojapogoda.pl
 
Termometry pokażą po południu od 10 stopni na północnym wschodzie do 13 stopni na południu i w centrum. Wiatr pozostanie słaby, a ciśnienie będzie spadać.
Łukasz Mielczarek/ twojapogoda.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie