Listopad przywita większość Polski słońcem. Prognoza pogody na weekend

Polska
Listopad przywita większość Polski słońcem. Prognoza pogody na weekend
Zdj. ilustracyjne, fot. Pixabay/Couleur
W niedzielę opadów deszczu spodziewamy się jedynie na zachodzie Polski

W weekend pogoda będzie bardzo zróżnicowana, chociaż w większości kraju aura będzie przyjemniejsza w niedzielę, czyli dzień Wszystkich Świętych. Spodziewamy się zarówno przejaśnień i rozpogodzeń, jak i opadów deszczu, porywistego wiatru, a nawet gęstych mgieł. Temperatura też będzie się wahać.

Sobotni poranek będzie w wielu regionach kraju bardzo mglisty. Nastąpi ograniczenie widoczności do zaledwie 100-200 metrów. Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności podczas jazdy.
 
 
W ciągu dnia najmniej przyjemnie będzie w południowych województwach, gdzie nie dość, że będzie się chmurzyć, to jeszcze padać, najmocniej o poranku. Na zachodzie dzień będzie chmurny, ale bez opadów. W pozostałych regionach zza chmur wyjrzy słońce.
 
Prognoza pogody na sobotętwojapogoda.pl
Prognoza pogody na sobotę
 
Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 9 stopni na północnym wschodzie do 13 stopni na zachodzie. Wiatr nie będzie nam dokuczać, ponieważ będzie słaby.
 
W niedzielę wiatr może być porywisty
 
W niedzielę chmurzyć się i padać będzie jedynie w zachodnich województwach. Na pozostałym obszarze, po ustąpieniu gęstych, mgieł będzie słonecznie i bez opadów.
 
 
Termometry pokażą po południu od 10 stopni na wschodzie do 14 stopni na południowym zachodzie. Wiatr znów zacznie się nasilać, będzie chwilami porywisty.
 
Mapa pogoda na niedzielę (Wszystkich Świętych)twojapogoda.pl
Mapa pogoda na niedzielę (Wszystkich Świętych)
 
Zobacz prognozę pogody Polsat News
  
 
Łukasz Mielczarek/wka/hlk/ TwojaPogoda.pl, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie