Próbował "wskrzesić" babcię. Rozkopał cmentarz, zniszczył nagrobki

Świat
Próbował "wskrzesić" babcię. Rozkopał cmentarz, zniszczył nagrobki
pixabay/vlanka
Mężczyzna starał się ożywić zmarłą babcię

34-latek z amerykańskiego Knoxville w Tennessee w środku dnia rozkopywał cmentarz i niszczył nagrobki. Straty wyceniono na 30 tys. dolarów, a mężczyźnie postawiono zarzuty wandalizmu i wtargnięcia. Mężczyzna tłumaczył stróżom prawa, że... próbował wskrzesić swoją zmarłą osiem lat temu babcię.

Do sytuacji doszło w zeszły poniedziałek, ale służby powiadomiły o zdarzeniu dopiero w ostatni weekend. Gdy wezwani funkcjonariusze przyjechali na cmentarz Huckleberry Springs zobaczyli 34-letniego Dannego Fraziera, który niszczył nagrobki i wykopywał doły.

Trafił do aresztu

Po zatrzymaniu mężczyzna miał powiedzieć funkcjonariuszom, że stara się "wskrzesić" swoją babcię. 70-letnia Edna Ruth Frazier zmarła w lipcu 2012 roku. Nie wiadomo jednak, co dokładnie Frazier planował zrobić po wykopaniu ciała.

 

ZOBACZ: "Nie jedźmy na cmentarz, bo w przyszłym roku grobów będzie więcej". Wirusolog o 1 listopada

 

Straty wyceniono ostatecznie na 30 tys. dolarów. Frazier trafił do aresztu hrabstwa Knox. Kaucja została wyznaczona na 20 tys. dolarów, a rozprawa odbędzie się 19 października.

 

 

Zatrzymany jest prawdopodobnie osobą bezdomną - został eksmitowany ze swojego mieszkania w 2015 roku. Nie poinformowano, czy mężczyzna miał przeszłość kryminalną.

bas/ jo/ WVLT
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie