Brzozowo. Miał zabić żonę i upozorować jej samobójstwo. Janusz F. poszukiwany

Polska
Brzozowo. Miał zabić żonę i upozorować jej samobójstwo. Janusz F. poszukiwany
kolno.policja.gov.pl
49-letniego Janusza F. poszukuje podlaska policja

Podlascy policjanci szukają 49-letniego Janusza F. podejrzanego o zabójstwo swojej żony. Do zbrodni prawdopodobnie doszło 30 września. Powieszone ciało kobiety znalazł jej 16-letni syn. Sekcja zwłok wykazała jednak, że nie było to samobójstwo. Miało to tylko zmylić prowadzących dochodzenie.

Do zabójstwa 36-letniej Beaty miało dojść 30 września w miejscowości Brzozowo (woj. podlaskie). Powieszone ciało kobiety znalazł - po powrocie ze szkoły - 16-letni syn pary. Od razu zawiadomił policję.

 

ZOBACZ: Bił byłą żonę i groził jej. Usłyszał zarzuty

 

Ustalenia śledczych, a także wyniki sekcji zwłok wskazują, że nie było to samobójstwo. Miało to tylko zmylić prowadzących dochodzenie. Podejrzanym o zabicie kobiety jest jej mąż, 49-letni Janusz F.

 

Mieli kłopoty

 

- Małżeństwo od dłuższego czasu miało kłopoty. W maju pani Beata wyprowadziła się z domu. Wróciła niecałe 2 tygodnie temu, by uporządkować sprawy rozwodowe - przekazała reporterka Polsat News Paulina Waszelewska.

 

WIDEO: szczegóły zbrodni na Podlasiu

  

Policja prosi o pomoc

 

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie.

 

- Ostatnio był widziany w miejscowości Jeże w woj. warmińsko-mazurskim. To tam mundurowi odnaleźli samochód i telefon, które porzucił. Śledczy rozważają dwie opcje - Janusz F. popełnił samobójstwo albo wyjątkowo skutecznie ukrywa się przed policją - dodała reporterka.

 

WIDEO - Zobacz materiał "Wydarzeń"

  

ac/sgo/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie