Wypadek na Lubelszczyźnie. Nieprzytomny kierowca z głową zanurzoną w wodzie

Polska
Wypadek na Lubelszczyźnie. Nieprzytomny kierowca z głową zanurzoną w wodzie
KP PSP Lubartów
Do wypadku doszło przy ul. Krańcowej w miejscowości Lubartów

W Lubartowie (woj. lubelskie) samochód osobowy zjechał z drogi i wpadł do rowu. Gdy na miejsce przybyli strażacy, pojazd leżał na dachu, był częściowo zanurzony w potoku, a nieprzytomny pasażer miał głowę zanurzoną w wodzie.

W piątek o godz. 21:30 do stanowiska kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym przy ul. Krańcowej w miejscowości Lubartów.

 

- Po przybyciu na miejsce okazało się, że osobowy Opel Astra zjechał z drogi do przydrożnego rowu. Pojazd leżał na dachu, częściowo zanurzony w wodzie - mówi polsatnews.pl Dariusz Sierociński, oficer prasowy KP PSP w Lubartowie.

 

Pasażer nie dawał oznak życia

 

Autem podróżowało dwóch mężczyzn. W chwili przybycia na miejsce zastępów straży pożarnej, jeden z nich znajdował się na poza samochodem i poruszał się o własnych siłach.

 

ZOBACZ: Po imprezie wpadł do rzeki. Uratowali go policjanci

 

Druga z osób podróżujących oplem uwięziona była wewnątrz pojazdu. Mężczyzna znajdował się na miejscu kierowcy, z głową zanurzoną w wodzie i nie dawał oznak życia. Strażacy wydobyli poszkodowanego, a następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego.

 

Ratownicy z pomocą strażaków wykonali u rannego resuscytację krążeniowo-oddechową. Obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala.

 

Okoliczności wypadku ustala policja.

emi/zdr/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie