"Wczoraj czwórką z Hertą, dziś piątka na egzaminie". Lewandowski został magistrem

Polska
"Wczoraj czwórką z Hertą, dziś piątka na egzaminie". Lewandowski został magistrem
Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie
Robert Lewandowski został magistrem wychowania fizycznego

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski zdał egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie - poinformowała uczelnia na Facebooku. Napastnik Bayernu Monachium otrzymał ocenę bardzo dobrą.

Wcześniej w poniedziałek Polak został uznany za najlepszego piłkarza 3. kolejki niemieckiej ekstraklasy po tym, jak strzelił cztery gole Hercie Berlin w spotkaniu wygranym 4:3.

 

"Wczoraj »czwórka« z Herthą Berlin, a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy" - napisano.

 

 

Na tej samej uczelni Lewandowski, który wieczorem ma się stawić na zgrupowaniu reprezentacji w Sopocie, zdał także egzamin licencjacki w 2017 roku.

 

W czwartek pięciokrotny król strzelców Bundesligi otrzymał nagrodę UEFA dla najlepszego piłkarza w Europie w sezonie 2019/20. Po trzech kolejkach obecnych rozgrywek ma już pięć bramek.

dk/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie