Wypadek na weselu w Zielonej Górze. Reanimowano 82-latkę, na którą spadła dyskotekowa kula

Polska
Wypadek na weselu w Zielonej Górze. Reanimowano 82-latkę, na którą spadła dyskotekowa kula
Zdjęcie poglądowe/Pixabay
Na razie nie wiadomo, dlaczego zawieszona na suficie kula dyskotekowa oderwała się i spadła na głowę kobiety.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem podczas zabawy weselnej w Zielonej Górze/Krępej. Na 82-latkę spadła kula dyskotekowa. Seniorka z obrażeniami głowy trafiła do szpitala – poinformowała w niedzielę Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

- Kula uderzyła starszą panią w głowę. Kobieta straciła przytomność i była reanimowana przez wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego. Lekarzom udało się przywrócić jej funkcje życiowe, została zabrana do szpitala. Z informacji, jakie posiadamy wynika, że doznała stłuczenia mózgu – powiedziała Barska.

 

ZOBACZ: Zabójstwo po weselu w Markach. 24-latka miała zabić partnera, a nowożeńcy - zacierać ślady

 

Do wypadku doszło w sobotę wieczorem, w sali wiejskiej w Krępej – dawnej wsi, a teraz części Zielonej Góry. Obywało się tam wesele. 82-latka była jedną z osób zaproszonych. Na razie nie wiadomo, dlaczego zawieszona na suficie kula dyskotekowa oderwała się i spadła na głowę kobiety.

 

- Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i wstępnie przesłuchali świadków. Trwa ustalanie przyczyny i wszystkich okoliczności tego zdarzenia – dodała policjantka. 

pgo/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie