Polka aresztowana na lotnisku w Holandii. Nie chciała założyć maseczki, zaatakowała załogę

Świat
Polka aresztowana na lotnisku w Holandii. Nie chciała założyć maseczki, zaatakowała załogę
Facebook.com/Koninklijke Marechaussee
41-latka awanturowała się na pokładzie samolotu lecącego z Kanady do Holandii

41-letnia Polka została aresztowana na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Kobieta miała zaatakować załogę samolotu. Powodem awantury miało być wydane pasażerce polecenie. Personel pokładowy poprosił ją o założenie maseczki ochronnej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Polka, lecąca samolotem z Kanady, została aresztowana przez żandarmerię tuż po wylądowaniu na lotnisku Schiphol w Amsterdamie.

 

Wcześniej 41-latka miała się awanturować na pokładzie samolotu. Według służb kobieta nie chciała się zastosować do wymogu noszenia maseczek. Gdy poproszono ją o założenie zabezpieczenia, zaatakowała personel pokładowy. 

 

ZOBACZ: Wszyscy pasażerowie musieli opuścić samolot. 2-latek nie miał maseczki

 

"Pasażerka uderzyła, kopnęła i ugryzła członków załogi" - poinformowano w komunikacie. W obawie o zdrowie swoje i innych pasażerów, pracownicy linii lotniczej obezwładnili agresywną 41-latkę. Po wylądowaniu w Holandii pasażerkę przekazano lotniskowym służbom bezpieczeństwa.

 

Linia lotnicza złożyła na policji zawiadomienie w tej sprawie. Polka trafiła do aresztu, wkrótce ma zostać przesłuchana.

 

 

dk/hlk/ polsatnews.pl, "De Telegraaf"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie