Brawurowa ucieczka z sądu. Policjant został ranny

Świat
Brawurowa ucieczka z sądu. Policjant został ranny
YouTube.com
Uciekiniera próbował zatrzymać jeden z policjantów

34-letni mężczyzna wykorzystał nieuwagę amerykańskich policjantów i uciekł z budynku sądu w Ohio. W pogoń za uciekinierem ruszyło trzech funkcjonariuszy. Jeden z nich, próbując zatrzymać zbiega, spadł ze schodów i został ranny.

34-letni Nickolaus Kyle Garrison został doprowadzony do sądu w hrabstwie Highlands w stanie Ohio. Mężczyzna był oskarżony o posiadanie narkotyków. 

 

ZOBACZ: Seryjny zabójca uciekł z więzienia. Miał związek ze śmiercią legendy włoskiego kina

 

Sąd skazał go za to przestępstwo na sześć miesięcy więzienia. 34-latek nie zamierzał jednak iść za kratki i tuż po ogłoszeniu wyroku, gdy policjanci chcieli ponownie zakuć go w kajdanki, wykorzystał moment i rzucił się do ucieczki. 

 

Ofiarna interwencja policjanta

 

W pogoń za zbiegiem ruszyło trzech funkcjonariuszy. Jeden z nich próbując zatrzymać mężczyznę, przeskoczył nad balustradą i spadł na schody. Uciekiniera nie udało się jednak złapać. 

 

Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.   

 

 

Policjant, który swoją ofiarną interwencją starał się uniemożliwić 34-latkowi ucieczkę, został ranny i trafił do szpitala. Stwierdzono u niego złamanie czterech żeber i wstrząśnienie mózgu.

 

ZOBACZ: Ucieczkę przed policjantami zakończył w... stawie

 

Zbieg nie cieszył się wolnością zbyt długo. 34-latek został zatrzymany trzy dni później w jednym z moteli. Aby zmylić trop, zgolił swoje charakterystyczne niebieskie włosy.

 

Mężczyzna niebawem znowu stanie przed sadem. Tym razem odpowie za ucieczkę.

dk/hlk/ polsatnews.pl, highlandcountypress.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie