Tragiczny wypadek w Chorwacji. Nie żyje 28-letnia policjantka z Polski

Polska
Tragiczny wypadek w Chorwacji. Nie żyje 28-letnia policjantka z Polski
KMP Chorzów
St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat

"Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w tragicznym wypadku drogowym zginęła st. sierż. Joanna Krzempek" - poinformowała we wtorek Komenda Miejskiej Policji w Chorzowie. Do wypadku doszło w Chorwacji. St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat. Służbę w Policji rozpoczęła w 2014 roku.

Do wypadku z udziałem polskiej policjantki doszło w niedzielę w Chorwacji.

 

"Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci st. sierż. Joanny Krzempek. Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem" - przekazała Komenda Miejska Policji w Chorzowie.

 

ZOBACZ: Bójka w Pastuchowie. Ojciec i syn zaatakowali policjantów [WIDEO]

 

St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat. Służbę w Policji rozpoczęła w 2014 roku.

 

Od początku związana była z chorzowskim garnizonem. Jako kursant, a następnie policjant, pełniła służbę w chorzowskich komisariatach, a następnie w Zespole do spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 r. była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

 

"Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje, wyrazy olbrzymiego żalu i współczucia z powodu śmierci, w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji, składa Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorz Matuszek" - przekazała chorzowska KMP.

zdr/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie