Władysław Kosiniak-Kamysz ponownie został ojcem

Polska
Władysław Kosiniak-Kamysz ponownie został ojcem
Twitter/Władysław Kosiniak-Kamysz
Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz ponownie został ojcem

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz oraz jego żona Paulina opublikowali we wtorek wieczorem zdjęcie z ich nowo narodzoną córką Różą. Pierwsza córka - Zosia - przyszła na świat w 2019 roku.

Żona lidera PSL przekazała wiadomość o ciąży w Dzień Matki. Załączyła także zdjęcia z pierwszą córką, Zosią.

 

We wtorek wieczorem lider PSL zamieścił zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym trzyma nowo narodzoną córkę. Dziewczynka dostała imię Róża.

Niebawem ojcem zostanie także kolejny z byłych kandydatów na prezydenta, Krzysztof Bosak. Jego żona, Karina, jest w siódmym miesiącu ciąży.

 

ZOBACZ: Kosiniak-Kamysz: do rynsztoku się nie wybieram

 

Paulina Kosiniak-Kamysz pochodzi z Podolan koło Gdowa. Jest ortodontką w jednej z warszawskich klinik. Do Warszawy przeniosła się ze Śląska, gdzie studiowała na Uniwersytecie Medycznym. Z kolei liceum kończyła w Krakowie.

 

Jak informował Kosiniak-Kamysz w trakcie kampanii prezydenckiej, jego żona pochodzi z rozpolitykowanej rodziny. Jej tata od 17 lat jest samorządowcem, wójtem gminy Gdów w Małopolsce. Ich rodziny znają się od lat. Kosiniak-Kamysz przyznaje, że oni poznali się lepiej przez jego bolący ząb. "Któregoś dnia zadzwoniłem do niej późnym wieczorem z prośbą o pomoc, a następnego siedziałem już u niej na fotelu. Tak się wszystko zaczęło" - wspominał.

zdr/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie