Policja wystawiła list gończy. Szukają sprawcy śmiertelnego wypadku

Polska
Policja wystawiła list gończy. Szukają sprawcy śmiertelnego wypadku
zlotow.policja.gov.pl
Policja szuka tego mężczyzny

Sąd Rejonowy w Złotowie wydał list gończy za Rafałem Hejserem. Mężczyzna miał pod koniec sierpnia spowodować wypadek drogowy, w którym zginęła 20-letnia kobieta.

Rafał Hejser poszukiwany jest przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, na podstawie listu gończego wydanego przez tamtejszy sąd rejonowy.

 

ZOBACZ: Wypadek na niestrzeżonym przejeździe. Kierowca wjechał pod pociąg

Ściga go policja

"Poszukiwany w dniu 28 sierpnia 2020 roku spowodował wypadek drogowy, w którym śmierć na miejscu poniosła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego. 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo zaraz po zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, dlatego wydano za nim list gończy" – podała policja.

 

Opublikowano wizerunek poszukiwanego mężczyznywww.zlotow.policja.gov.pl
Opublikowano wizerunek poszukiwanego mężczyzny

 

 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym KPP w Złotowie pod numerem 47 77 43 200 lub z policjantami Wydziału Kryminalnego tej komendy pod numerem 47 77 43 270 w godz. 7.30-15.30.

 

Policja przypomniała, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. "Równocześnie informujemy o zapewnieniu zachowania tajemnicy co do danych osoby przekazującej informacje" – zaznaczyła policja.

kło/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie