Pomarzany: po zderzeniu samochodu z ciężarówką zginęły dwie osoby

Polska
Pomarzany: po zderzeniu samochodu z ciężarówką zginęły dwie osoby
KWP Łódź
Dwie osoby zginęły w poniedziałek rano w wypadku na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Pomarzany pod Krośniewicami

Dwie osoby – 19-letnia kobieta i 21-letni mężczyzna – zginęły w poniedziałek rano w wypadku w miejscowości Pomarzany pod Krośniewicami (woj. łódzkie). Okoliczności zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godz. 8 na dk 92 między Krośniewicami a Kutnem.

 

Podkom. Edyta Machnik z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie przekazała, że kierująca samochodem osobowym mercedes 19-letnia kobieta z niewiadomych jeszcze przyczyn, zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym prawidłowo tirem scania z naczepą kierowanym przez 48-latka.

 

KWP Łódź

 

- Mercedesem podróżowały dwie osoby dorosłe oraz dziecko. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarła 19-letnia kierująca oraz 21-letni pasażer. 10-letni chłopiec został przewieziony Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Łodzi – poinformowała.

 

ZOBACZ: Gliwice: tragiczny wypadek busa. Nie żyje dziewięć osób. Wśród ofiar młodzi narzeczeni

 

Ze względu na działania ratownicze, droga krajowa nr 92 była nieprzejezdna przez kilka godzin, nadal mogą występować tam utrudnienia. Policjanci zorganizowali objazdy. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z Kutna. 

pgo/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie