Pokłócił się z byłą żoną i przejechał po niej autem

Polska
Pokłócił się z byłą żoną i przejechał po niej autem
KPP w Będzinie
Mężczyzna odpowie za uszkodzenie ciała byłej żony oraz jazdę samochodem pod wpływem alkoholu

34-letni mieszkaniec Będzina (woj. śląskie) po kłótni potrącił samochodem byłą żonę, a następnie przejechał po jej ciele. Kobieta z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi, zagrażającymi zdrowiu i życiu, trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w centrum Będzina. Jak ustalili śledczy, 40-letnia mieszkanka miasta spotkała się ze swoim byłym mężem. Po tym, jak pomiędzy dawnymi partnerami doszło do ostrej wymiany zdań, będący pod wpływem alkoholu 34-latek wsiadł za kierownicę swojego Fiata Doblo i ruszył w kierunku stojącej przed maską auta kobiety.

 

ZOBACZ: Wciągnął żonę do samochodu, oblał kwasem i uderzał młotkiem w głowę

 

Kierowca przejechał po ciele 40-latki nie zatrzymując się, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Potrącona z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi trafiła do szpitala.

 

Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu 

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie rozpoczęli poszukiwania 34-latka i zatrzymali go w mieszkaniu nowej partnerki.

 

Jak wykazało badanie, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd i prokurator. Będzinianin odpowie za uszkodzenie ciała kobiety oraz jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

emi/prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie