Policja szuka 25-latki w zaawansowanej ciąży. Od miesiąca nie wróciła do domu

Polska
Policja szuka 25-latki w zaawansowanej ciąży. Od miesiąca nie wróciła do domu
Policja Koszalin
Kobieta wyszła z domu 28 czerwca

Monika Hryniewicz z Koszalina ostatni raz widziana była 28 czerwca, gdy wyszła z domu na niedzielną giełdę samochodowo-towarową. Nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży – poinformowała we wtorek oficer prasowa koszalińskiej policji.

Kom. Monika Kosiec powiedziała, że policja poszukuje 25-letniej Moniki Hryniewicz od 3 lipca. Wówczas rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety.

 

25-latka wyszła z domu w niedzielę, 28 czerwca. Miała iść na giełdę samochodowo-towarową, na tzw. tereny podożynkowe, między ulicami Rolną a Orląt Lwowskich w Koszalinie. Do domu już nie wróciła i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 

- Kobieta jest w zaawansowanej ciąży. Ma 172 cm wzrostu, proste, długie do bioder ciemne włosy, niebieskie oczy, małe uszy, prosty nos i pełne uzębienie. Jest szczupłej budowy ciała - podała kom. Kosiec.

 

ZOBACZ: Akcja poszukiwawcza na Bałtyku. "Wszedł do morza i zniknął z pola widzenia"

 

Dodała, że 25-latka w dniu zaginięcia ubrana była w niebieską tunikę z rękawem 3/4 i białym nadrukiem w kształcie motyla. Miała na sobie zielone leginsy, czarne buty typu "adidasy" z białą podeszwą oraz okulary korekcyjne z białym szkłem i czarną oprawką.

 

Zaginiona nie zgłosiła się na umówioną wizytę lekarską. Wcześniejszych nie opuściła.

 

Policja opublikowała wizerunek poszukiwanej kobietyPolicja Koszalin
Policja opublikowała wizerunek poszukiwanej kobiety

Policja we wtorek wydała ponowny komunikat dotyczący zaginięcia Moniki Hryniewicz. Pierwszy upubliczniła 7 lipca. Nadal apeluje do osób, które widziały kobietę, mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej, o osobisty kontakt z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ul. Słowackiego 11 lub telefoniczny pod numerami: 477 841 543, 477 841 596 lub 112.

prz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie