Rozebrane zwłoki mężczyzny. Znaleziono je przypadkiem [ZDJĘCIA]

Polska
Rozebrane zwłoki mężczyzny. Znaleziono je przypadkiem [ZDJĘCIA]
piqsels
Rozebrane zwłoki znajdowały się w krzakach, tuż przy nasypie kolejowym w okolicach stacji kolejowej Spławie

Rozebrane zwłoki mężczyzny znaleziono w sobotę przy trasie kolejowej w gminie Golina (woj. wielkopolskie). Na ciało natrafili strażacy ochotnicy w czasie interwencji. Według ich relacji zmarły to 45-letni Ukrainiec. Policja w niedzielę nie potwierdziła tej informacji.

Oficer prasowy konińskiej policji mł. asp. Sebastian Wiśniewski przekazał, że zwłoki znaleziono przy torach kolejowych w gminie Golina w sobotę ok. godz. 21. - Ciało było w stanie znacznego rozkładu, dlatego zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok, żeby poznać przyczynę śmierci mężczyzny – powiedział.

 

ZOBACZ: Poszukiwania Iwony Wieczorek. "Wysokie prawdopodobieństwo" znalezienia zwłok

 

Strażacy ochotnicy z Goliny poinformowali w mediach społecznościowych, że rozebrane zwłoki znajdowały się w krzakach, tuż przy nasypie kolejowym w okolicach stacji kolejowej Spławie.

 

 

Zapaliły się hamulce lokomotywy

 

- Strażacy biorący udział w popołudniowej akcji, gdy zapaliły się hamulce lokomotywy (na trasie Warszawa-Berlin – red.), zupełnym przypadkiem natrafili na dokumenty leżące w pobliżu torów kolejowych. Wyczuwalna była również specyficzna, silna woń ludzkich zwłok w stanie rozkładu. Późniejsze czynności policji i poszukiwania prowadzone przez policjantów i strażaków doprowadziły do odnalezienia ludzkiego ciała – podali ratownicy.

 

Strażacy podali, że według nieoficjalnych źródeł zmarły to 45-letni obywatel Ukrainy. „Nie potwierdzam tych informacji” – powiedział PAP oficer prasowy konińskiej policji

msl/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie