Matka znęcała się nad dziećmi. Nagrał ją ich ojciec

Polska
Matka znęcała się nad dziećmi. Nagrał ją ich ojciec
Polsat News
Decyzją sądu 21-latka została aresztowana na trzy miesiące

21-letnia kobieta została aresztowana na trzy miesiące. Jest podejrzana o znęcanie się nad swoimi małymi dziećmi. O sytuacji panującej w domu poinformował policję ojciec dzieci, który nagrał całe zdarzenie telefonem komórkowym.

Dramat dzieci rozgrywał się w małej miejscowości Sucha w woj. zachodniopomorskim. O przemocy wobec dzieci poinformował policję pracownik opieki społecznej, a następnego dnia również ojciec dzieci, który nagrał jedną z takich sytuacji. Mężczyzna od dłuższego czasu nie mieszkał z kobietą i dziećmi.

 

Matka została zatrzymana. Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, przedstawione zostały jej zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoimi dziećmi w wieku 3 i 4 lat. Decyzją sądu 21-latka została aresztowana na trzy miesiące.

 

Zachowywała pozory

 

Stan zdrowia dzieci jest dobry - nic im nie dolega, są pod opieka babci. O ich dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny.

  

 

Mieszkańcy miejscowości nie chcą komentować sprawy. Mówią, że nie widzieli i nie słyszeli niczego, co mogłoby wzbudzić ich podejrzenia.

 

Kobieta w obecności sąsiadów sprawiała pozory dobrej matki, jednak była już wcześniej znana policji. Miała ograniczone prawa rodzicielskie i dozór kuratora oraz była pod opieką pomocy społecznej.

dk/prz/ polsatnews.pl, iszczecinek.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie