Oglądali dom na sprzedaż. Mogli to przypłacić życiem

Polska
Oglądali dom na sprzedaż. Mogli to przypłacić życiem
Policja Lubelska
W trakcie oglądania domu doszło do wypadku

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak zawalił się pod nimi strop budynku jednorodzinnego, przeznaczonego na sprzedaż w gminie Wąwolnica (Lubelskie). Do wypadku doszło w trakcie oglądania domu – poinformowała w poniedziałek policja.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu. Dwoje mieszkańców gminy Werbkowice przyjechało obejrzeć niezamieszkały dom na sprzedaż w jednej z miejscowości w gminie Wąwolnica. Wraz z jego 43-letnim właścicielem oglądali budynek.

 

- W pewnym momencie, gdy znajdowali się na piętrze, pod 62-letnią kobietą i 43-letnim mężczyzną załamał się betonowy strop. Przez powstały otwór oboje spadli piętro niżej - poinformowała oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach podkom. Ewa Rejn-Kozak.

 

ZOBACZ: Tragedia na budowie. Pracownicy spadli z 11. piętra

 

- 43-letni mężczyzna i 62-letnia kobieta trafili do szpitali w Puławach i Lublinie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - dodała policjantka.

 

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. - Z udziałem Inspektora Nadzoru Budowlanego będą wykonywane kolejne czynności, które mają pomóc wyjaśnić przyczyny tego, co się wydarzyło - zaznaczyła Rejn-Kozak.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie