Ostatni weekend kampanii. Jakie plany mają kandydaci?

Polska
Ostatni weekend kampanii. Jakie plany mają kandydaci?
PAP/Grzegorz Michałowski
Ostatni weekend kampanii przed drugą turą wyborów prezydenckich

W ostatni weekend kampanii wyborczej obaj kandydaci - ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda i kandydat KO Rafał Trzaskowski - kontynuują spotkania z mieszkańcami. Duda odwiedzi województwo dolnośląskie, Trzaskowski będzie w Wielkopolsce i kilku śląskich miastach.

W sobotę prezydent Andrzej Duda będzie przebywał województwie dolnośląskim. Najpierw odwiedzi Wałbrzych, następnie we Wrocławiu przewidziana jest wypowiedź prezydenta dla mediów w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Kolejnym punktem będzie spotkanie Andrzeja Dudy z mieszkańcami Wrocławia na Rynku Głównym.

 

ZOBACZ: Duda: Niemcy chcą wybierać w Polsce prezydenta

 

W niedzielę prezydent wspólnie z szefem resortu obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem wezmą udział w Nowej Dębie w województwie podkarpackim w przysiędze wojskowej żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej.

 

Trzaskowski w weekend głównie na Śląsku

 

Kandydat Koalicji Obywatelskiej w sobotę odwiedzi województwo wielkopolskie. Spotka się z mieszkańcami Kalisza i Ostrzeszowa. Następnie kontrkandydat ubiegającego się o reelekcję prezydenta uda się do Częstochowy (województwo śląskie). Na śląsku Trzaskowski będzie przebywał także w niedzielę, gdzie odwiedzi trzy miasta: Bytom, Katowice, Dąbrowę Górniczą.

 

 

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 12 lipca.

ac/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie