Trzaskowski rozlicza Dudę z obietnic. Nowy spot kandydata na prezydenta

Polska
Trzaskowski rozlicza Dudę z obietnic. Nowy spot kandydata na prezydenta
Twitter/Trzaskowski2020
Sztab Trzaskowskiego zaprezentował spot, w którym rozlicza Andrzeja Dudę z obietnic

Zwykli ludzie, którzy wyrażają rozczarowanie, że prezydent Andrzej Duda nie zrealizował swoich obietnic z 2015 roku - tak wygląda najnowszy spot wyborczy Rafała Trzaskowskiego. Spot pokazuje, co Polacy myślą o prezydencie Dudzie - stwierdził rzecznik PO Jan Grabiec.

Prezentując spot na piątkowej konferencji rzecznik PO przekonywał, że "prezydent Andrzej Duda unika prawdziwej rozmowy, z prawdziwymi problemami, które Polacy mają tu i teraz".

 

- A znaczna część tych problemów wynika z faktu, że to co prezydent Duda obiecał pięć lat temu, nie zostało zrealizowane - powiedział Grabiec. Spot, jak dodał, pokazuje "co Polacy o prezydencie Dudzie myślą".

 

"Mamy tego dość"

 

W spocie pojawia się kobieta, która mówi, że czekała na obniżenie VAT z 23 do 22 proc., ale się nie doczekała. - Dziękuję panie prezydencie, ale ja mam już dość - dodaje.

 

ZOBACZ: "Twoje dzieci będą pedałami". Groził spaleniem za plakat z Trzaskowskim, zatrzymała go policja

 

W podobny sposób młode małżeństwo narzeka, że nie została zrealizowana obietnica 100 tysięcy mieszkań. Młody człowiek przypomina, że nie ma dopłat do rolnictwa takich jak w UE. Młoda kobieta mówi, że wzięła kredyt we frankach, ale nie ma żadnej pomocy. Para emerytów narzeka, że nie doczekała się na emerytury bez podatku, a młody człowiek, że nie doczekał się na kwotę wolną od podatku 8 tys. zł.

 

 

- Mamy tego dość - tymi słowami kończą swoją wypowiedź wszyscy występujący w spocie.

 

- Jak widać nie ma już prawie nikogo, kto wierzyłby w obietnice Andrzeja Dudy. 12 lipca nie dajmy się ponownie oszukać - słychać głos z offu.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie