Wypadek podczas akcji CBŚP w Warszawie

Polska
Wypadek podczas akcji CBŚP w Warszawie
wawainfo.pl
Doszło do zderzenia kilku pojazdów, w tym radiowozów

Podczas akcji Centralnego Biura Śledczego Policji w Wawrze doszło do zderzenia kilku pojazdów, w tym radiowozów - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka CBŚP nadkom. Iwona Jurkiewicz. W związku ze zderzeniem na ul. Lucerny są utrudnienia w ruchu.

Jak informuje nadkom. Iwona Jurkiewicz z CBŚP, podczas planowej akcji CBŚP mężczyzna, którego próbowano zatrzymać "nie zachował się właściwie". - Doszło do zderzenia kilku pojazdów, w tym radiowozów - poinformowała Jurkiewicz.

 

Dodała, że po przewiezieniu na badania, jeśli pozwoli na to stan zdrowia zatrzymanego, zostanie on przetransportowany do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, gdzie będą z nim prowadzone dalsze czynności.

 

ZOBACZ: Kolizja z udziałem auta SOP. Spychalski: prezydent siedzi przede mną w Dudabusie

 

- Jeżeli chodzi o śledztwo w związku z którym został zatrzymany, na tym etapie jeszcze jest zbyt wcześnie, żeby przekazywać jakiekolwiek informacje - przekazała Jurkiewicz.

 

Kiedy ten zobaczył mundurowych w kominiarkach - zaczął uciekać. Mężczyzna staranował swoim samochodem pojazdy, które były na drodze. Ucierpiało kilka aut i motocykl.

 

Z informacji, jakie podał portal wawainfo.pl wynika, że w zderzeniu ucierpiało kilka aut i motocykl. W związku ze zderzeniem występują utrudnienia w ruchu.

dk/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie