Lider partii Jesteśmy Rodziną ma jedenaste dziecko z dziesiątą kobietą

Świat
Lider partii Jesteśmy Rodziną ma jedenaste dziecko z dziesiątą kobietą
facebook.com/pg/BorisKollarOfficial
Słowacki polityk został ojcem po raz jedenasty

Boris Kollar, przewodniczący słowackiego parlamentu i szef współrządzącej konserwatywnej partii Sme Rodina (Jesteśmy Rodziną) ponownie został ojcem – donoszą słowackie media. 54-letni polityk ma jedenaścioro dzieci z dziesięcioma różnymi kobietami.

Według dziennikarzy, syn Markus miał przyjść na świat 7 maja. Rodzice chcieli ten fakt utrzymać w tajemnicy, ale to się nie udało. Matką chłopca ma być Miriam z Levice.

 

Kobieta powiedziała tabloidom, że nie jest w związku z ojcem dziecka, ale mają dobre relacje. - Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani. Nowe życie to cud - mówi cytowana przez portal pluska.sk, choć przyznaje, że ciąża nie była planowana.

 

ZOBACZ: Najszybszy człowiek świata został ojcem

 

Nowym potomkiem pochwaliła się w mediach społecznościowych, choć wpisy zniknęły z sieci, kiedy opisały je słowackie media. Matka kolejnego dziecka słowackiego polityka i biznesmena dostała od niego samochód - wartego ok. 100 tys. euro Land Rovera. - Potrzebowałam większego samochodu, bo mam jeszcze dwoje dzieci, a ten, który mam był za mały - tłumaczyła.

 

Pytany we wrześniu ubiegłego roku o ewentualne plany dotyczące ojcostwa, 54-letni Kollar odpowiedział: "masz na myśli jedenaste dziecko? Ze mną nigdy nie wiadomo. Dla mnie to naturalna kolej rzeczy, jak nowe buty".

prz/luq/ pluska.sk
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie