Cieminko: ciągnik przygniótł dwie osoby. Nie żyją mężczyzna i kilkuletni chłopiec

Polska
Cieminko: ciągnik przygniótł dwie osoby. Nie żyją mężczyzna i kilkuletni chłopiec
Polsat News
Do tragedii doszło w miejscowości Cieminko w powiecie drawskim

Dwie osoby - 5-letni chłopiec i jego 37-letni ojciec - zginęli po przewróceniu się ciągnika rolniczego. Do zdarzenia doszło w środę w miejscowości Cieminko (woj. zachodniopomorskie). Na miejsce zadysponowano dwa śmigłowce LPR, ale nie udało się uratować życia poszkodowanych. Do podobnego zdarzenia kilka godzin później doszło na Mazowszu.

Przewrócony ciągnik przygniótł dwie osoby, w tym dziecko. Do tragedii doszło w miejscowości Cieminko w powiecie drawskim - poinformował w środę rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP kpt. Tomasz Kubiak. Obie osoby nie żyją.

 

ZOBACZ: Koziołkując autem, uderzyła w dom. Trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

 

Jak poinformowała rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Targaszewska, zginęli mężczyzna i około 5-6-letnie dziecko. Do wypadku doszło na polu. 

 

Sąsiadka: traktor zjeżdżał z górki

 

Drawska policja potwierdza, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, ale nie udziela szczegółowych informacji.

 

- Słyszałam, jak jechała straż, a potem policja. Traktor zjeżdżał z górki, woził paliki przy budowie ogrodzenia. Dziecko prawdopodobnie spadło z błotnika. Chwilka nieuwagi i niewiele potrzeba - mówiła Polsat News jedna z mieszkanek Cieminka. 

 

WIDEO: Materiał "Wydarzeń" z miejsca wypadku

 

  

Dwa wypadki jednego dnia

 

Kilka godzin po tragedii w Cieminku, do podobnego zdarzenia doszło w miejscowości Felcyn na Mazowszu. 9-letni chłopiec, który był pod opieką dziadka, zeskoczył z ciągnika wprost pod koła nadjeżdżającego auta. Dziecka nie udało się uratować.

pgo/wka/ polsatnews.pl, Polsat News, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie