Syn amerykańskiej miliarderki deportowany z Izraela. Nie przestrzegał restrykcji

Świat
Syn amerykańskiej miliarderki deportowany z Izraela. Nie przestrzegał restrykcji
Facebook/ Brandon Korff
Korff naruszał zasady dotyczące izolacji "od momentu, gdy wjechał do kraju i spotkał się ze swoją izraelską partnerką"

Syn amerykańskiej miliarderki, magnatki medialnej Shari Redstone, zostanie deportowany z Izraela za naruszenie zasad związanych z pandemią koronawirusa i spotkanie ze swoją partnerką - poinformowała w niedzielę agencja Associated Press, powołując się na władze Izraela.

Izraelski urząd ds. ludności i imigracji poinformował, że udzielił Brandonowi Korffowi wyjątkowego zezwolenia na wjazd do kraju w piątek, aby mógł on odwiedzić brata, który służy w izraelskim wojsku.

 

Jak dodał, Korff naruszał zasady dotyczące izolacji "od momentu, gdy wjechał do kraju i spotkał się ze swoją izraelską partnerką", a także "przebywał z nią w tym samym mieszkaniu". Korff, syn prezeski ViacomCBS, otrzymał nakaz natychmiastowego opuszczenia kraju.

 

Jego partnerka odbywa służbę wojskową

 

W oświadczeniu nie podano nazwiska partnerki Korffa, ale - jak poinformowała agencja AP - spotyka się on z izraelską modelką Jael Szelbią. 18-latka, która odbywa obowiązkową służbę wojskową, pojawiła się w kampaniach dla izraelskiej firmy odzieżowej Renuar i należącej do Kim Kardashian KKW Beauty.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יום הולדת שמח מלאך שלי אני אוהבת אותך ❤️

Post udostępniony przez Yael Shelbia (@yaelshelbia)

 

W marcu Izrael zakazał wstępu obcokrajowcom, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się nowego koronawirusa. Wszystkie osoby przybywające do kraju muszą odbyć dwutygodniową kwarantannę.

bia/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie