Wybuch w Warszawie. Mieszkanie doszczętnie zniszczone, dwoje dzieci w szpitalu

Polska
Wybuch w Warszawie. Mieszkanie doszczętnie zniszczone, dwoje dzieci w szpitalu
Polsat News
W mieszkaniu znajdowały się trzy osoby

W sobotę rano w mieszkaniu przy ul. Kłobuckiej 18 z niewyjaśnionych przyczyn doszło do wybuchu. Dwoje dzieci i kobieta trafiły do szpitala – poinformował Bartosz Maciąg z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Przyczyny wyjaśni policja.

Jak przekazał strażak, zgłoszenie o wybuchu w mieszkaniu na drugim piętrze przy ul. Kłobuckiej 18 służby przyjęły około godz. 8.00. Na miejsce wysłano siedem zastępów straży pożarnej. Przyjechała też policja, karetki oraz pogotowie energetyczne i gazowe

 

-  Po wejściu do mieszkania okazało się, że jest tam niewielki pożar, który został bardzo szybko ugaszony – powiedział Bartosz Maciąg.

 

Dodał, że w środku znajdowały się trzy osoby. - Była to kobieta i dwójka dzieci. Wewnątrz znajdował się też pies i kot. Nikt nie ucierpiał. Kobieta i dzieci w stanie dobrym zostały przewiezione do szpitala – podał Maciąg.


 

Poinformował także, że nie było konieczności zarządzania ewakuacji, ponieważ lokatorzy z okolicznych mieszkań sami opuścili je przed dotarciem służb. - Pozostałe lokale nie zostały uszkodzone – podał Maciąg.

 

Mieszkanie, w którym przebywała matka z dwójką dzieci został doszczętnie zniszczony. Z framug wypadły okna, uszkodzona jest elewacja budynku - ściana zamieniła się w wielką dziurę. 

sgo/ polsatnews.pl/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie