Akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu

Polska
Akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu
Polsat News
W Komorowie mężczyzna zabarykadował się w domu

53-letni mężczyzna zabarykadował się w jednym z domów w Komorowie (pow. pruszkowski) przy ulicy Rubinowej. Prawdopodobnie był uzbrojony. Na miejscu zjawili się m.in. antyterroryści, którzy wkroczyli do budynku, jak i policyjny negocjator. Udało im się obezwładnić 53-latka. Sąsiedzi w rozmowie z Polsat News mówili, że mężczyzna walczył z depresją.

O tym, że mieszkaniec Komorowa nieopodal Warszawy zabarykadował się w domu, poinformowała służby jego najbliższa rodzina. Przez kilka godzin rozmawiał z nim zespół negocjacyjny.

 

Poza policją, na miejscu były też straż pożarna i karetka. Zjawili się tam również antyterroryści, którzy weszli do domu 53-latka oraz policyjny negocjator. Polsat News dowiedział się, że mężczyzna został obezwładniony, a później odwieziony z budynku.

 

W rozmowie z reporterem sąsiedzi 53-latka przekazali, że w domu mieszka on z ojcem, a w przeszłości najprawdopodobniej walczył z depresją. Wiadomo jednak, że gdy zabarykadował się w domu, był w nim sam.

 

WIDEO: Relacja reportera Polsat News z Komorowa

 

 

- Myślimy, aby sytuacja dobrze się skończyła i człowiek wyszedł z trudnego momentu - powiedziała jedna z mieszkanek Komorowa. 

 

Inny sąsiad mówił Polsat News, że ten sam mężczyzna zabarykadował się w domu także rok temu. Policja nie potwierdziła jednak tej informacji. 

 

prz/wka/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie