Znaleziono martwą pięciolatkę. "Być może matka zabiła córkę"

Polska
Znaleziono martwą pięciolatkę. "Być może matka zabiła córkę"
Polsat News
Jedna z badanych wersji jest taka, że to matka dokonała zabójstwa córki

- W jednym z domów w gminie Babice (woj. małopolskie) znaleziono martwą pięcioletnią dziewczynkę - poinformował w czwartek rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń. Na miejscu pracuje prokurator. Nie wiadomo, jak doszło do tragedii.

- Koło południa dostaliśmy zgłoszenie o tragedii w domu w gminie Babice, gdzie znaleziono martwą pięcioletnią dziewczynkę. Znalazła ją babcia, ale była tam też matka dziecka, która została ranna i którą zabrano do szpitala - poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.

 

ZOBACZ: 33-letnia ciężarna znaleziona martwa. Szukano jej od piątku

 

Wyjaśnił, że 41-letnia kobieta nie odniosła obrażeń zagrażających życiu. Udzielono jej pomocy medycznej, a następnie trafiła ona na obserwację psychiatryczną. Na razie nie można jej przesłuchać.

 

"Być może matka zabiła córkę"

 

Rzecznik podkreślił, że sprawdzane są różne wersje zdarzeń. - Jedna z badanych wersji jest taka, że to matka dokonała zabójstwa córki - wyjaśnił. Dodał, że obecnie przesłuchiwani są domownicy, a okoliczności zdarzenia są ustalane. Oględziny na miejscu prowadzi prokurator, pracuje tam również grupa dochodzeniowo-śledcza. Okoliczności tragedii wyjaśniać będzie Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie.

ac/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie