Ustalono dane kierowcy, który spowodował śmierć dwóch osób w Ostrowi Mazowieckiej

Polska
Ustalono dane kierowcy, który spowodował śmierć dwóch osób w Ostrowi Mazowieckiej
KPP Ostrowia Mazowiecka

Ustalono dane kierowcy volkswagena, który w niedzielę spowodował tragiczny wypadek w Ostrowi Mazowieckiej i uciekł. Poszukiwany to 37-letni Łukasz B., mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna ma ok. 166-170 cm wzrostu i tatuaże na całym ciele. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby: piesza i kierowca innego auta. Policja ustaliła, że zmarli byli małżeństwem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Rysopis poszukiwanego: wiek 37 lat, wzrost 166-170 cm, oczy ciemne, sylwetka średnia, tatuaże na całym ciele.

 

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego proszone są  o kontakt z dyżurnym KPP w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 29 7469200 lub 506891104. 

 

Mężczyzna jest podejrzewany o spowodowanie tragicznego wypadku w niedzielę ok. godz. 9:30 przy ul. Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej. W przeszłości był karany za jadę pod wpływem alkoholu - miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Przejechał kobietę na przejściu, uderzył w hondę

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Volkswagenem Golfem potrącił na przejściu dla pieszych 71-letnią kobietę, która zginęła na miejscu. 

 

ZOBACZ: Staranował przystanek i uciekł. Zarzuty dla kierującego pod wpływem alkoholu

 

- Potem volkswagen uderzył w hondę, w wyniku czego zginął 73-letni kierowca tego pojazdu, a następnie doszło do zderzenia z zaparkowanym citroenem. Trzy osoby z tego auta: 44-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 8 i 13 lat trafiły do szpitala - przekazała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu Katarzyna Kucharska.

 

Z ustaleń policji wynika, że 71-letnia piesza i 73-letni kierowca byli małżeństwem. Kobieta szła w stronę zaparkowanego pojazdu, mąż miał odebrać ją z parkingu.

 

Nie wiadomo w jakim stanie jest 44-letnia kobieta i jej dwoje dzieci ze staranowanego przez volkswagena citroena. Szpital, do którego trafili ranni nie chce podać żadnych informacji na ich temat - ustaliły "Wydarzenia".

 

WIDEO: materiał "Wydarzeń" o poszukiwaniach kierowcy

 

 

Kierowca uciekł

Kierujący volkswagenem na belgijskich tablicach rejestracyjnych uciekł z miejsca wypadku. W jego poszukiwaniach pomagał pies tropiący, ale zgubił trop. Policja ustaliła jednak, że samochód  prowadził 37-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej.

grz/bas/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie