Śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych. Policja poszukuje kierowcy

Polska
Śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych. Policja poszukuje kierowcy
ostrowmaz24.pl
Kierujący volkswagenem uciekł z miejsca wypadku. Obecnie jest poszukiwany przez policję. 

Policja szuka kierowcy volkswagena golfa, który w niedzielę rano spowodował tragiczny wypadek w Ostrowi Mazowieckiej i uciekł. W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby: piesza i kierowca innego pojazdu. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci – trafiły do szpitala.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu Katarzyna Kucharska do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 9:30 przy ul. Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Rozpędzony volkswagen zabijał i ranił

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem golfem na przejściu dla pieszych potrącił 71-letnią kobietę, która zginęła na miejscu.

 

ZOBACZ: Staranował przystanek i uciekł. Zarzuty dla kierującego pod wpływem alkoholu

 

- Potem volkswagen uderzył w hondę, w wyniku czego zginął 73-letni kierowca tego pojazdu, a następnie doszło do zderzenia z zaparkowanym citroenem. Trzy osoby z tego pojazdu: 44-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 8 i 13 lat trafiły do szpitala – przekazała Kucharska.

 

Nie wiadomo w jakim stanie jest 44-letnia kobieta i jej dwoje dzieci ze staranowanego przez volkswagena citroena. Szpital, do którego trafili ranni nie chce podać żadnych informacji na ich temat ustaliły "Wydarzenia".

 

Pies tropiący szuka sprawcy wypadku

 

Kierujący volkswagenem uciekł z miejsca wypadku. Obecnie jest poszukiwany przez policję. W jego poszukiwaniach policjantom pomaga pies tropiący. Na razie akcją objęto powiat ostrowski. 

 

ZOBACZ: Obywatelskie zatrzymanie. Motocyklista został ugryziony przez kierowcę audi

 

Mieszkańcy ulicy na, której zginęły dwie osoby mówią, że w tym rejonie zwłaszcza młodzi kierowcy często urządzają sobie samochodowe wyścigi.

 

WIDEO: Policja poszukuje sprawcy wypadku w Ostrowi Mazowieckiej, w którym zginęły dwie osoby

  

msl/hlk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie