Dźgnął pracownika baru, bo ten nie pozwolił mu zjeść na miejscu

Polska
Dźgnął pracownika baru, bo ten nie pozwolił mu zjeść na miejscu
KPP powiatu warszawskiego-zachodniego.
Ukrainiec po kilku godzinach wrócił i zadał pracownikowi baru cios nożem

41-letni klient zaatakował nożem pracownika baru, bo ten nie pozwolił mu zjeść posiłku na miejscu. - Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty - poinformowała w środę podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z komendy dla powiatu warszawskiego-zachodniego.

W nocy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał rzucać prętem w elewację baru. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy razem ze strażnikami miejskimi zatrzymali agresywnego 41-letniego Ukraińca.

 

Wówczas okazało się, że wcześniej przyszedł on do lokalu i po zakupie posiłku, chciał go zjeść na miejscu. Nie reagował na zwróconą mu przez pracownika uwagę i nie chciał opuścić baru. Doszło do awantury, podczas której 41-latek zaczął grozić pracownikowi uszkodzeniem ciała.

 

ZOBACZ: Komendant policji w Oławie odwołany. Był nietrzeźwy i kierował autem, które uderzyło w barierki

 

- Swoją groźbę spełnił, gdy po kilku godzinach wrócił i zadał pokrzywdzonemu cios nożem - poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

 

Ukrainiec usłyszał zarzuty

 

Dodała, że w nocy mężczyzna wrócił po raz trzeci pod lokal i uszkodził podświetlany baner reklamowy. - Pokrzywdzony został opatrzony na miejscu interwencji przez ratowników medycznych, a 41-latek zatrzymany. Był nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w organizmie - podała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

 

Obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty kierowania gróźb, uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego i do baru. 

grz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie