W piątek konwencja programowa prezydenta Andrzeja Dudy

Polska
W piątek konwencja programowa prezydenta Andrzeja Dudy
PAP/Marcin Obara
Bielan przekazał, że głównym bohaterem wydarzenia będzie Andrzej Duda i nie przewidziano przemówień innych polityków

W piątek starający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda przedstawi program wyborczy na kolejną kadencję. Głównym bohaterem wydarzenia będzie Andrzej Duda; nie przewidziano przemówień innych polityków; konwencja odbędzie się bez publiczności - przekazał rzecznik sztabu wyborczego Adam Bielan.

- Jutro odbędzie się konwencja programowa, planowaliśmy ją wcześniej, kilka tygodni temu, ale ze względu na stan epidemii i rozmaite rygory, które zostały ogłoszone przez rząd, odsunęliśmy to w czasie - mówił rzecznik prezydenckiego sztabu wyborczego Adam Bielan. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.

 

ZOBACZ: "Może okazać się, że jesteśmy w szambie ustrojowym". Hołownia o wyborach 10 maja

 

W związku z trwającą epidemią koronawirusa - mówił Bielan - konwencja odbędzie się bez publiczności. - Będzie to bardziej nowatorskie wydarzenie, będą łączenia przez internet, tak jak wielu Polaków dzisiaj pracuje - mówił.

 

Bielan przekazał, że głównym bohaterem wydarzenia będzie Andrzej Duda i nie przewidziano przemówień innych polityków. Jak mówił, podczas konwencji prezydent przedstawi "całościowy program, obejmujący różne dziedziny życia".

bia/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie