Polityk PO "rozczarowany" kolegami. "Zajmują się wyborami, a nie gospodarką"

Polska
Polityk PO "rozczarowany" kolegami. "Zajmują się wyborami, a nie gospodarką"
Facebook/Artur Łącki - polityk
Artur Łącki, poseł KO z woj. zachodniopomorskiego

Działacz PO Artur Łącki w rozmowie z portalem wp.pl podkreśla, że obecnie gospodarka potrzebuje wsparcia i ludzie potrzebują wsparcia, a tymczasem wszystkie partie zajmują się wyborami. Jestem też trochę rozczarowany postawą moich kolegów, bo oni się też zajmują wyborami - zaznaczył poseł.

- Kraj tak naprawdę potrzebuje wielkiego wsparcia; (...) gospodarka potrzebuje wsparcia, ludzie potrzebują wsparcia, bo bez gospodarki ludzie nie będą mieli pieniędzy. Bez gospodarki urzędnicy też za trzy miesiące nie dostaną pieniędzy i panowie ministrowie też za trzy, cztery miesiące nie dostaną swoich pieniędzy, jeżeli gospodarka nie ruszy i nie zacznie zarabiać. A niestety wszystkie partie zajmują się wyborami - podkreślił polityk PO w rozmowie z portalem wp.pl.

 

ZOBACZ: Kryzys po amerykańsku. Wielkie bezrobocie, wysokie zasiłki dla tracących pracę

 

- Jestem też trochę rozczarowany postawą moich kolegów, bo oni się też zajmują wyborami. (...) Jeżeli czuję się rozczarowany, to zawsze próbuję coś zrobić i próbuję to robić na tyle, na ile mogę, może mi się uda - zaznaczył poseł Koalicji Obywatelskiej.

zdr/ PAP, wp.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie