Właśnie zmieniał kryjówkę. "Hoss" zatrzymany

Polska
Właśnie zmieniał kryjówkę. "Hoss" zatrzymany
Twitter/Andrzej Borowiak
Arkadiusz Ł. poszukiwany był listem gończym

Poznańscy policjanci z zespołu poszukiwań celowych, tzw. Łowcy Głów, zatrzymali w Warszawie Arkadiusza Ł. ps. Hoss nazywanego "królem mafii wnuczkowej" – poinformował w piątek rzecznik wielkopolskiej policji.

Rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak podał, że Hoss został zatrzymany w piątek ok godz. 17 w Warszawie. - Został zatrzymany w czasie, gdy po raz kolejny zmieniał kryjówkę. Było to jedno z warszawskich mieszkań - powiedział.

 

Dodał, że Arkadiusz Ł. trafi teraz do aresztu i zostanie przekazany do dyspozycji Sądu Okręgowego w Poznaniu. Borowiak powiedział, że Hoss nie stawiał oporu. - Był zaskoczony - przyznał policjant.

 

ZOBACZ: "Król wnuczkowej mafii" znów poszukiwany. List gończy za "Hossem"

 

Pod koniec marca Sąd Okręgowy w Poznaniu wydał list gończy za Arkadiuszem Ł. Uwzględniono tym samym wniosek Prokuratury Okręgowej w Warszawie o zastosowanie wobec Arkadiusza Ł. ps. "Hoss" tymczasowego aresztu międzyinstancyjnego w związku z wyrokiem, który wobec "Hossa" został orzeczony we wrześniu ubiegłego roku.

 

 

Arkadiusz Ł., nazywany "królem mafii wnuczkowej" został skazany nieprawomocnie na 7 lat więzienia. Obecnie rozpatrywana jest apelacja w jego sprawie.

prz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie