Nietrzeźwy i objęty kwarantanną. Podróż zakończył na ogrodzeniu

Polska
Nietrzeźwy i objęty kwarantanną. Podróż zakończył na ogrodzeniu
Lubelska Policja
Nietrzeźwy i objęty kwarantanną mężczyzna rozbił bmw na ogrodzeniu posesji

Kierowca bmw spowodował wypadek. Swoją podróż zakończył na ogrodzeniu jednej z posesji na terenie gminy Kamień (woj. lubelskie). Przybyli na miejsce policjanci zbadali jego trzeźwość i stwierdzono, że ma blisko 2 promile alkoholu. To jednak nie jedyne przewinienie. Okazało się, że mężczyzna objęty był kwarantanną.

Dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód osobowy wjechał w ogrodzenie jednej z posesji.

 

Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali znajdującego się w samochodzie marki BMW 28-letniego mieszkańca gminy Dorohusk. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

 

Był objęty kwarantanną

 

Jak się okazało mężczyzna objęty był też kwarantanną domową, której warunków nie przestrzegał. Usłyszał już zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów.

 

ZOBACZ: Testy "inteligentnej kwarantanny". System sprawdzi trasę osoby zakażonej

 

W sprawie spowodowania kolizji drogowej i naruszenia przepisów kwarantanny skierowany zostanie przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu.

 

W poniedziałek wieczorem w Lubelskiem 25 osób było hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 7572 osoby poddano kwarantannie, 3897 osób objęto nadzorem epidemiologicznym. 

msl/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie