Europosłanka PiS "chwali" Kidawę-Błońską

Polska
Europosłanka PiS "chwali" Kidawę-Błońską
Polsat News
Europosłanka PiS Beata Mazurek

Europosłanka PiS Beata Mazurek oceniła, że kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska podjęła dobrą decyzję o zawieszeniu kampanii. Jak dodała, "decyzja powinna być rozszerzona na całe ugrupowanie". "Najlepszym rozwiązaniem dla PO byłoby nie zawieszenie, ale rozwiązanie partii" - stwierdziła europosłanka.

"»Dramatyczna wiadomość« M.K-B zawiesza kampanię. Nareszcie dobra decyzja, ale powinna być rozszerzona na całe ugrupowanie. Jednak najlepszym rozwiązaniem dla Platformy byłoby nie zawieszenie, ale rozwiązanie całej partii z dużą korzyścią dla Polski i Polaków" - napisała Mazurek w poniedziałek na Twitterze.

 

 

To reakcja na decyzję kandydatki na prezydenta, wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która w niedzielę ogłosiła, że zawiesza swoją kampanię prezydencką.

 

Wicemarszałek Sejmu w opublikowanym na Facebooku liście otwartym stwierdziła, że zaplanowane na 10 maja wybory prezydenckie nie powinny się odbyć. W przeciwnym razie - wezwała obywateli do bojkotu głosowania. Jednocześnie wyjaśniła, że nie wycofa się ze startu w wyborach. 

bia/luq/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie