Potrącenie policjantki, padł strzał. Zatrzymano dwie osoby

Polska
Potrącenie policjantki, padł strzał. Zatrzymano dwie osoby
Polsat News
W sprawie potrącenia policjantki zatrzymano dwie osoby

- Policjanci zatrzymali dwie osoby, które mogły mieć związek z potrąceniem policjantki przy ul. Wołoskiej w Warszawie. Jedna z nich trafiła do szpitala - przekazał w czwartek rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkomisarz Sylwester Marczak.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 18:30. Przy ulicy Wołoskiej doszło do kolizji trzech samochodów: volvo, toyoty i daewoo matiz.

 

- Gdy na miejsce przybyli policjanci, kierujący daewoo oddalił się. Policjanci zajechali mu drogę. W momencie, gdy z pojazdu wyszła policjantka, została ona potrącona przez kierującego. Drugi z policjantów oddał w tym czasie strzał w kierunku oddalającego się pojazdu - powiedział rzecznik KSP.

 

Jedna z osób w szpitalu

 

Poinformował, że auto zostało następnie porzucone i rozpoczęły się poszukiwania osób, które jechały tym pojazdem. W akcji brali udział zarówno policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, jak również z wydziału ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji.

 

ZOBACZ: Trzecia osoba aresztowana za atak na policjantów w Koninie

 

Nadkom. Sylwester Marczak powiedział, że w związku z tą sprawą zatrzymano dwie osoby. - Jedna z nich przebywa w szpitalu - podkreślił.

 

Z ustaleń PAP wynika, że osoba przebywająca w szpitalu ma ranę postrzałową.

 

W szpitalu znajduje się również policjantka. - Czekamy na wyniki badań - mówił nadkomisarz.

ac/luq/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie