Atak nożownika w Wadowicach. Dwie kobiety ranne

Polska
Atak nożownika w Wadowicach. Dwie kobiety ranne
Facebook/DK52info
Jedna z kobiet jest w ciężkim stanie. Podejrzany został zatrzymany

Dwie kobiety we wtorek zostały ranione nożem w jednej z wadowickich przychodni. Jedna z nich jest w stanie ciężkim. Zatrzymany został mężczyzna podejrzewany o atak – podała prokuratura rejonowa w Wadowicach.

- Obie panie, będące pracownicami przychodni, zostały przewiezione do szpitala. Stan jednej z nich jest ciężki – powiedziała prokurator rejonowa w Wadowicach Marta Łuczyńska. Przy przychodni lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


ZOBACZ: Zwłoki małżeństwa w domu na uboczu. Tajemnicza śmierć koło Wadowic

 

Prokurator powiedziała, że zatrzymany został mężczyzna podejrzewany o zranienie kobiet. - Bliższych informacji na temat przebiegu zdarzenia w tej chwili jeszcze nie posiadamy. Poszukujemy bezpośrednich świadków – dodała Marta Łuczyńska.

 

 

Rzecznik wadowickiej policji mł. asp. Agnieszka Petek poinformowała, że policjanci badają - pod nadzorem prokuratury – miejsce zdarzenia. - Pozwoli to wyjaśnić bliższe okoliczności. (...) Podejrzewany jest pod naszym nadzorem. O jego dalszym losie zdecyduje prokuratura – powiedziała.

 

Lokalne media informują, że podejrzany to podopieczny Domu Opieki Społecznej, z kolei zaatakowane kobiety to terapeutki ośrodka. Atak miał nastąpić w wyniku kłótni.

bas/ PAP, polsatnews.pl, wadowiceonline.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie