Grupa Polsat z czterema nagrodami. Poznaj laureatów gali Mobility Trends 2019

Biznes
Grupa Polsat z czterema nagrodami. Poznaj laureatów gali Mobility Trends 2019
Polsat News

Podczas dziesiątej edycji Gali Mobility Trends wręczono statuetki "Złoty Bell" za najbardziej innowacyjne produkty, które pojawiły się na polskim rynku w 2019 roku. Grupa Polsat otrzymała cztery nagrody. Statuetki zdobyły: Cyfrowy Polsat, Plus, Grupa Polsat i Netia.

O sukcesach grupy Polsat Grzegorz Urbanek rozmawiał z Piotrem Szymanowskim, dyrektorem Departamentu Analiz i Planowania Marketingowego Cyfrowy Polsat i Polkomtel.

 

- Otrzymaliśmy nagrodę za Internet LTE, "Debiut Roku" jakim była telewizja internetowa z dekoderem i nagrodę za "Operatora Roku", dzięki której doceniono naszą usługę smartDOM jak i dwumilionowego klienta w naszym programie rabatowym - powiedział Szymanowski.

 

Wideo: Grupa Polsat z czterema nagrodami  w Mobility Trends 2019

 

  

 

Zwrócił uwagę, że telewizja internetowa była w 2019 r. wdrażana w dwóch odsłonach i stanowi połączenie najlepszych serwisów wideo z dekoderem i pilotem oraz daje możliwość dobierania pakietów. - Nagrodzony został także internet, który od 10 lat z powodzeniem oferujemy naszym klientom - mówił Dyrektor Departamentu Analiz i Planowania Marketingowego Cyfrowy Polsat i Polkomtel.

 

Prestiżowy plebiscyt Mobility Trends daje możliwość zaistnienia w branży nowym markom i produktom. Podsumowanie roku 2019 w branży nowych technologii zakończyło się uroczystą Galą, na które wśród ponad 450 gości pojawili się ludzie ze świata biznesu, polityki i showbiznesu.

 

 

Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie