21-latek zaatakował pałką teleskopową ojca swojej dziewczyny

Polska
21-latek zaatakował pałką teleskopową ojca swojej dziewczyny
Polsat News
Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała

21-latek zaatakował pałką teleskopową ojca swojej dziewczyny, bo ten nie pozwolił się parze spotykać. Zakochany mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała; przyznał się do winy. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Jak poinformowała w poniedziałek podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile (woj. wielkopolskie), kilka dni temu do Komendy Powiatowej Policji w Pile zgłosił się mężczyzna i poinformował, że nieznany sprawca zaatakował go w pobliżu domu. Napastnik miał uderzyć go ciężkim narzędziem i uciec. Pokrzywdzony mężczyzna doznał obrażeń głowy.

 

Grozi mi do 5 lat więzienia

 

- Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy po przeanalizowaniu wszystkich zebranych informacji, wpadli na trop sprawcy, który został zatrzymany 28 lutego na terenie Piły. Jak się okazało 21-letni mężczyzna jest chłopakiem córki pokrzywdzonego. Zaatakował mężczyznę pałką teleskopową, ponieważ ten nie pozwolił im się spotykać - podkreśliła Kowalska.

 

ZOBACZ: Bił ojca m.in. tłuczkiem do mięsa. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

 

Jak dodała, mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała; przyznał się do winy. Zakochany 21-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

emi/ PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze